Rusya Nakliye Hizmetleri

Rusya Nakliye, Asya’nın kuzeyinde ve Avrupa’nın doğu kısmında yer alan ülkedir. Türkiye ile Rusya arasında sıklıkla nakliye çalışmaları yapılmaktadır. Nakliye çalışmalarında son zamanlarda birçok yenilik yapıldı. Yapılan bu yenilikler sayesinde günümüzde nakliye çalışmaları başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Nakliye çalışmalarında bireysel hareket etmek doğru değildir. Yurtdışına yapılan nakliye çalışmalarında profesyonel ekiple hareket etmek önemlidir. Firmamız uzun zamandır Rusya nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Sektörde hizmet veren firmamız bilgi ve birikim sahibidir. Tecrübe sahibi ekibimiz iki ülke arasında nakliye çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Rusya’ya yük taşımak isteyen yük sahipleri firmamızla iletişime geçebilir, profesyonel çalışmalarımızdan faydalanabilir.

Rusya Nakliye

Rusya Nakliye

Rusya ile Türkiye arasında yapılan nakliye çalışmalarında farklı nakliye türleri kullanılmaktadır. İki ülke arasında yapılan nakliye çalışmalarında en çok kullanılan nakliye türleri:

  • Komple nakliye
  • Parsiyel nakliye
  • Frigo nakliye

İki ülke arasında en çok tercih edilen nakliye türlerinden biri komple nakliyedir. Komple nakliye türünde tek nakliye aracı kullanılır. Nakliye aracı tek yük sahibi tarafından kullanılır. Araca yüklenen yükler varış noktasına kadar güvenli bir şekilde taşınır. Rusya nakliye türlerinden komple nakliye fiyat olarak diğer türlerden yüksektir. Bunun nedeni ise nakliye çalışmalarında tek aracın tek müşteri tarafından kullanılmasıdır. Nakliye öncesinde gerekli tüm önlemler alınır. Bu sayede nakliye çalışmaları başarılı bir şekilde tamamlanır. Nakliye türü belirlenirken yük özellikleri dikkate alınır. Yük özelliklerine bağlı olarak nakliye türü belirlenir. Ekibimiz gerekli incelemeyi yaparak nakliye türünün belirlemektedir.

Rusya Parsiyel

Rusya ile Türkiye arasında uygulanan nakliye türleri arasında en çok tercih edilen nakliye türü parsiyel nakliye oluyor. Parsiyel nakliye olarak adlandırılan bu nakliye türü sağladığı avantajlarla tercih ediliyor. Tam donanımlı firmamız parsiyel nakliye üzerine hizmet vermektedir. Rusya parsiyel nakliyenin yapılması için karşılanması gereken bazı koşullar vardır. Bunlar;

  • Nakliye aracının birden fazla müşteri tarafından kullanılması
  • Yüklerin aynı güzergah üzerinde hareket etmesi 
  • Yüklerin aynı araçta taşınması için uygun olması

Parsiyel nakliye türünde tüm yükler aynı araçta taşınabilir. Birden fazla yükün aynı araçta taşınması parsiyel nakliyedir. Parsiyel nakliyede yük sahiplerinin onayı alınmalıdır. Firmamız profesyonel nakliye hizmeti vermektedir.

Parsiyel nakliye türünün uygulanması için öncelikle yüklerin aynı güzergah üzerinde hareket etmesi gerekir. Aynı güzergah üzerinde hareket eden yükler aynı araca planlı bir şekilde yerleştirilmelidir. Ekibimiz yük incelemesi yaparak uygun koşullarda parsiyel nakliye hizmeti vermektedir. Rusya taşımacılık çalışmalarında en uygun fiyatlı nakliye türü parsiyel nakliyedir.

Rusya Nakliye Fiyatları

İstanbul – Moskova000 29
İstanbul – Petersburg000 23
Ankara – Moskova000 38
İzmir – Moskova000 17

Rusya nakliye fiyatları değişmektedir. Nakliye fiyatları belirlenirken bazı maddeler göz önünde bulundurulur. Rusya lojistik çalışmalarında fiyatlar belirlenirken;

  • Hangi nakliye türünün kullanıldığı, 
  • Yük özellikleri, 
  • Mesafe dikkate alınır.

Fiyat belirlenirken nakliye türü, yük özellikleri ve mesafe dikkate alınır. Firmamız fiyat belirlerken gerekli tüm detaylara dikkat eder. Türkiye ile Rusya arasında nakliye çalışmaları yapılırken karayolu kullanılır. Rusya yol güzergahı Türkiye-Rusya karayolu üzerinden belirlenir. Nakliye öncesinde güzergah belirlenir. Gerekli tüm detaylar belirlendikten sonra nakliye süreci başlar. Nakliye çalışmalarında planlı hareket eden ekibimiz güvenilir nakliye garantisi vermektedir. Farklı özelliklerde yükler güvenle taşınır.

Firmamız doğru ve uygun fiyat garantisi vermektedir. Profesyonel ekibimiz iki ülke arasında nakliye hizmeti verirken gerekli tüm detaylara dikkat eder. Herhangi bir aksilik yaşanmaması için güvenlik önlemleri alınır. Firmamız nakliye sigortası yaparak hizmet vermektedir. Nakliye sigortası sayesinde yük sahipleri haklarını korur. Güvenilir, doğru, profesyonel, tam zamanlı, uygun fiyatlı nakliye hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Rusya Nakliye Güzergahı

Rusya tangarong limanında 3.500 ton bigbag içerisinde( üre gübresi) ürünlerimiz vardır.

Acil olarak gemi ihtiyacımız var. Bosna Hersek aşağıdaki adrese 12 kasa (80x120x55 cm)- brüt yaklaşık: 10580 kg. net 10150 kg. navlun fiyatı ne olur bilgi verir misiniz? Alım adresi Silivri olacak ya da biz deponuza da bırakibiliriz. Dönüşünüz için teşekkür ederim, Yükün 3’cü ülkesi mevcut ( İtalya ) navlun aynı olur değil mi

Yakın zamanda Almanya dan gelip transit olarak Yekaterinburg Rusya ya gidecek olan 2 binek araç gönderim olacak. Bunun için bana acil fiyat verebilir misiniz?

Naıl bir tır kullanılacağı, hangi güzergah tercih edileceği bilgisini verirseniz sevinirim.  Ayrıca müşterim özellikle kullanılacak araç fotoğrafı istemektedir. Araçlar sıfır olduğundan kapalı tır olması gerekli.

Konu hk. Önemle yardımlarınızı rica ederim.

Tangaronk limandan- kocaeli limanına gelecek.

Kaynak : lojistik firmaları