Hakkımızda Yurtiçi ve uluslararası taşımacılık alanında ki gereksinimler iller bazında şüphesiz çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Sektörde ki bu açığın farkında olarak iller bazında nakliye hizmetleri sunmak amacıyla kritik bir çok ilimizde olduğu gibi Bursa ilimizde de lojistik firması ihtiyacının hasıl olduğu gerçeği ile gereken alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte çalışma hayatını başlattığımız Bursa Nakliyat hem yurt içi hem uluslararası alanda taşıma hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Ülkemizin önemli ticaret ve üretim merkezlerinden biri durumunda bulunan Bursa ilimiz iç piyasada oluşan talepleri karşılayabildiği gibi yurt dışında özellikle Avrupa ve Asya ülkelerine hatırı sayılır oranda ihracat ürünleri gönderimi yapmaktadır. Firmamız Bursa Nakliyat ilimizde faaliyet gösteren üretici ve ihracatçı firmalar ile irtibatlı olarak gerek komple gerekse parsiyel tır taşıma hizmetlerinde aksama yaşanmaksızın taleplere cevap verecek nitelik ve çapta oldukça başarılı grafik çizelgesi bulunan yapıya sahip bulunmaktadır.

Taşınabilir her türlü yük grubuna uygun nakliye araçları ile Bursa ilimiz özelinde taşıma hizmetleri sunmakta olan firmamız Bursa Nakliyat, bünyesinde ve tedarik zincirinde bulunan standart tenteli tırlar, frigo kasalı tırlar, gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin taşınmasına uygun lowbed tarzı araçlar ile her türlü konteynerin naklini yapabilecek donanıma sahip konteyner kilitli sal kasalı tırları ile sorunsuz ve güvenli lojistik hizmetleri sunmaya devam etmektedir.