Hizmetlerimiz Bursa ilimiz özelinde ve ülke genelinde lojistik faaliyetlerinde bulunmak üzere taşımacılık sektörüne adım atan çiçeği burnunda firmamız Bursa Nakliyat yurt içi ve uluslararası taşımacılığında gereken çalışmalar neticesinde ortaya koyduğu performansı ile göz dolduran başarılı proje işlere imza atmaktadır. Taşımacılığın vazgeçilmez bölümü olan karayolu nakliyesinde kapsamlı hizmetleri bulunan firmamız farklı alanlarda yaptığı çalışmaları ile gerek müşterilerinin gerekse meslektaşlarının taktirini kazanmış bir lojistik şirketi olmanın gururunu yaşamaktadır.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Ulusal veya uluslararası bazda taşımanın en güvenli yöntemlerinden biri olan konteyner nakliyesi son yıllarda artan taleplerin karşılanabilmesi adına oldukça yüksek oranda tedarik gerektirmektedir. Firmamız Bursa Nakliyat bir çok farklı çeşidi bulunan her türlü konteynerin yurt içinde Bursa çıkışlı olarak tüm illerimizde dağıtımının yapılması ve aynı zamanda yine Bursa ilimizde üretilmiş olan, deniz aşırı ülkelere ihracatı planlanan tüm yük gruplarının konteynerler ile sevk işlemlerini kara ve denizyolu bağlantıları ile gerçekleştirmektedir.

DEPOLAMA VE GÜMRÜK HİZMETLERİ

Lojistik sektörü tüm işlemleri ile bir bütün çalışma alanı teşkil ettiğinden taşınacak ürünün üretiminden itibaren periyodik hareketleri neticesinde tamamlanma aşamasına gelinmektedir.

Ürünün araçlara yüklenmeden önce sahalarda ve antrepolarda depolanması, evraksal ve gümrük işlemlerinin de düzenli olarak yapılması gerekiyor. Firmamız Bursa Nakliyat taşıma hizmetleri kapsamında depolama ve gümrükleme hizmetlerini de en iyi şekilde yerine getirebilecek gerekli tüm eleman ve ekipmanları ile çalışmalarını sürdürmektedir.